Archiwum październik 2003


paź 04 2003 Sobota, 4 X,
Komentarze: 0

Rozalii, Edwina

Nic ciekawego się nie wydarzyło, więc dnia nie komentuję :)

dzemek1 : :
paź 04 2003 Środa, 1 X,
Komentarze: 0

Danuty, Remigiusza

Ciągle kartkówki i  sprawdziany. Pani od chemii miała zrobić dzisiaj kartkówkę, ale przełożyła ją na za tydzień. Za tydzień będzie musiała też ją przełożyć, gdyż w okresie od 6.10 do 10.10 jesteśmy ,,nietykalni'', czyli nie można nam robić sprawdzianów i kartkówek z powodu wystawiania sztuki w Dzień Nauczyciela. No, ale pani od chemii nie musi o tym wiedzieć...

dzemek1 : :
paź 04 2003 Czwartek, 2 X,
Komentarze: 0

Teofila, Dionizego

Kartkówka z informy. Baba rozdałą karteczki z 13 pytaniami, na które mieliśmy napisać odpowiedzi. Rozpisałem się na cztery strony zeszytowe. Teraz trzeba cierpliwie (lub nie) czekać na wyniki.

dzemek1 : :
paź 04 2003 Piątek, 3 X,
Komentarze: 0

Teresy, Heliodora


Idę do szkoły na 12:00 do 17:10, ale co z tego, jak muszę wstać rano, bo siostra idzie na rano do szkoły. Zresztą i tak codziennie wstaję rano, więc to dla mnie żadna różnica, czy w piątek pośpię czy nie. W szkole mam dzisiaj najluźniejsze przedmioty ze wszystkich, jakie wymyśliło nasze kochane MEN :). Niedługo (już jutro!!!) sobota i początek weekendu. Można siedzieć w kompie. To znaczy nie można, bo trzeba czytać Krzyżaków. Ci nauczyciele nie mają litości - ciągle coś zadają i w ogóle dziwię się, że musimy wystawiac dla nich apel. Mnie to zresztą nie dotyczy aż tak, bo będę odpowiedzialny za muzykę i jestem suflerem [Słodka Chwila!!! :) ].

dzemek1 : :